بایگانی نوشته‌ها


گل آفتابگردان چه خواصی برای مراقبت از پوست دارد؟

یکی از مهم ترین و مغذی ترین محصولات برای زیبایی، روغن تخمه آفتابگردان است! روغن دانه آفتابگردان که به طور گسترده به عنوان یک روغن برای آشپزی استفاده می شود، یک ماده با کاربردهای بسیار متنوع در لوازم آرایشی است؛ آن هم با خاصیت فوق العاده در نرم کنندگی و آنتی اکسیدانی پوست.

5 دلیل برای استفاده از فیس واش به جای صابون

5 دلیل برای استفاده از فیس واش به جای صابون

آیا به دنبال جایگزینی مناسب برای صابون معمولی خود هستید؟ خب، وقت آن است که به پوست خود یک تجربه شگفت انگیز بدون صابون بدهید. در حالی که اصطلاح فیس واش به جای صابون بسیاری از افراد را گیج می کند، اما جالب است بدانید که در بین افراد دارای پوست حساس، فیس واش ها و شوینده ها محبوبیت فراوانی پیدا کرده‌اند. در این مقاله در وبلاگ بیوآربه، قصد داریم به این موضوع بپردازیم که فیس واش ها چه تفاوتی با صابون دارند و چرا فیس واش دقیقاً همان چیزی است که پوست شما به آن نیاز دارد!

کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده - کدام یک را اول استفاده کنیم؟

کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده - کدام یک را اول استفاده کنیم؟

یک برنامه روزانه مراقبت از پوست معمولاً شامل استفاده از بیش از یک محصول است. در حالی که برخی از این محصولات را می توان بسته به اهداف پوستی استفاده کرد یا از آن صرف نظر کرد، مرطوب کننده ها و ضدآفتاب ها هر دو ضروری هستند.

11 روش برای بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و سفت کردن پوست شل شده 😍

11 روش برای بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و سفت کردن پوست شل شده 😍

پیری اجتناب ناپذیر است، مگر اینکه مقداری اکسیر جادویی جوانی مصرف کرده باشید. اگرچه نمی توان به طور کامل از افتادگی پوست جلوگیری کرد، روند پیری پوست شما قطعا می تواند کند شود. بله، چیزی که شنیدید درست است! به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری شما، زمانی که الاستین (پروتئین موجود در پوست شما) تجزیه می شود، پوست دچار افتادگی می شود. خوشبختانه، وبلاگ بیوآربه با کمک دکتر هاریش کوتام، فوق متخصص پوست و عضو انجمن جراحان زیبایی هند، راه‌هایی برای کنترل خاصیت ارتجاعی پوست‌تان گردآوری کرده‌ایم. با ما همراه باشید...

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...