پوست 

ارتباط مستقیمی بین پوست و سرنوشت یک فرد وجود دارد. اگر چهره یک نفر صاف باشد ، زندگی او نیز به همین شکل خواهد بود. اگر مملو از نقایص جزئی باشد ، موانع و چالش هایی که بر سر راه او قرار دارند نادر نخواهد بود. بنابراین ، اساس مفهوم فنگ شویی برای ظاهر زیبا و هماهنگ ، تمیز کردن منظم صورت ، درمان به موقع آکنه و مبارزه با پیری زودرس پوست است

ابرو 

فلسفه قدیم ابروها را نوعی محافظ می داند که از فرد در برابر ضربه های روحی و جسمی محافظت می کند. بنابراین حفظ شکل طبیعی آنها مناسب تر است. اما اگر تصمیم گرفتید برخی از "بهبودها" را در این عنصر از ظاهر خود ایجاد کنید ، بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:
ابروهای خود را تیره تر از موهای خود کنید.
منحنی ها را کاملاً از بین نبرید.
آنها را ضخیم تر در پایه بگذارید.

لب

لب ها باید "کرکی" و همیشه به خوبی آبرسانی شوند. شما می توانید با استفاده از لوازم آرایشی مناسب حجم بیشتری اضافه کنید ، اما در مصرف آن زیاده روی نکنید ، بنابراین آنها با سایر ویژگی های صورت شما در تناقض نیستند.
چشم هایی با آرایش بیش از حد تیره انرژی منفی و بدشانسی را جذب می کنند. بنابراین توصیه می شود با ریمل و مداد سیاه کمتر عمل کنید.
استخوان گونه درخشان و درخشان خبر از خوشبختی می دهد. به این ترتیب ، روژ بیش از حد لازم به آرایش هر خانم اضافه می شود. با این حال ، اهمیت آن در رنگ و حجم مناسب است ، تا طبیعی ترین شکل ممکن به نظر برسد.

مانیکور
دست ها بخش مهمی از بدن هستند ، زیرا دست چپ انرژی را جذب می کند و دست راست آن را از بین می برد. با توجه به الزامات فنگ شویی برای یک مانیکور کامل ، همه ناخن ها باید یک رنگ باشند ، در حالی که روی انگشتان حلقه و انگشت وسط می توان سایه متفاوتی را اعمال کرد. انگشتان هدایت کننده واقعی انرژی هستند و با تأکید بر حلقه و انگشتان وسط ، رشد روحی و عاطفی فرد تقویت می شود.

مو
مدل مو تا حد زیادی در مورد ماهیت فرد صحبت می کند و همچنین می تواند بر سلامت ، موفقیت مالی ، زندگی عاشقانه و شغلی او تأثیر مثبت یا منفی بگذارد. زرق و برق یک موی زیبا ارتعاشات هارمونیک را از خود ساطع می کند و باید تمرکز اصلی هر کسی باشد که به سمت زندگی خوب می رود. به راحتی می توانید شانس را در سمت خود جلب کنید ، موهای خود را در رنگ "صحیح" رنگ کنید. و در اینجا نحوه پیدا کردن رنگ شخصی شما چیست:

دو رقم آخر سال تولد خود را (مثلاً 1985) اضافه کنید.
8 +5 = 13

اگر نتیجه یک عدد دو رقمی است ، مانند مورد ، دوباره آنها را به یکدیگر اضافه کنید.
1 + 3 = 4

5 اضافه کنید
4 + 5 = 9

شماره شما 9 است.
شماره شخصی شما مربوط به رنگهای خاصی است که مناسب شماست.

1 = سیاه ، آبی-مشکی ، شاه بلوط تیره ، بلوند طلایی ، مسی ، بورگوندی
________________________________________

2 = قرمز ، قرمز آتشین ، بلوند روشن ، بلوند مروارید ، فندقی
________________________________________

3 ، 4 = قهوه ای موکا ، قهوه ای روشن ، قهوه ای سیاه ؛ ماهون ، بلوند طبیعی
________________________________________

5 ، 8 = قرمز ، بنفش ماهون ، قرمز تیره ، صحرا ، شکلات طبیعی
________________________________________

6 = قهوه ای شکلاتی ، سرمه ای تیره ، خاکستر نقره ای ، بلوند خاکستری ، کارامل
________________________________________

7 = مس ، بلوند طلایی ، شاه بلوط طلایی ، بلوند نقره ای ، قهوه ای روشن ، فندقی
________________________________________

9 = گیلاس ، بنفش ، قرمز تیره ، بورگوندی ، بلوند پلاتینی
5 اضافه کنید