زمین - ریشه ما
همه چیز در جهان انرژی است همه آنچه در اطراف خود می بینیم ، خود ما ، زمینی که بر روی آن قدم می زنیم. 

به طور غیر ارادی ، ما اغلب انسداد هایی را برای جریان روان آن انرژی ایجاد می کنیم:

یکی از آنها کفشی است که روزانه می پوشیم. بلافاصله پس از برداشتن آنها و قرار دادن پای خود در زمین طبیعی - چمن ، خاک ، ماسه ، با زمین تماس می گیریم و شروع به کشیدن نیروی آن می کنیم. دریافت و بخشش ما تعادل را در بدن خود باز می گردانیم. ما احساس می کنیم عمیقاً متصل به زمین هستیم.

چشمه جوانی
بدن انسان روزانه تحت تأثیر ویرانگر اتم ها و مولکول های ناپایدار است که سلول های ما را اکسید کرده و پیری آنها را کاتالیز می کند. خوشبختانه سطح زمین یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها است. در حالی که با پای برهنه روی آن راه می روید ، به لطف بار الکتریکی ، رادیکال های آزاد را از بدن ما خارج می کند. بنابراین ، هر پیاده روی به یک درمان ضد پیری تبدیل می شود که جوانی بدن را حفظ می کند و در کنار آن از بیماری های جدی جلوگیری می کند.

روحیه مثبت
پای برهنه حمایت و تعادل بهتری برای بدن ایجاد می کند ، که به ما امکان می دهد ستون فقرات را بدون تلاش زیاد صاف نگه داریم. حالت مستقیم علاوه بر اینکه ما را در ناحیه کمر و شانه ها نجات می دهد ، خلق و خوی ما را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. مطالعات علمی وابستگی متقابل بین بدن و ذهن را اثبات کرده است. به همین دلیل ، کافی است با پای برهنه و با سینه ای برای مدتی بیرون بیایید و غم را بیرون برده و دوباره احساس اعتماد به نفس کنید. نه تنها این مجسمه به عنوان یک داروی ضدافسردگی طبیعی عمل می کند ، بلکه در تماس با زمین خورشید گرم می شود. و سهولتی که هنگام برهنه راه رفتن داریم ما را به یاد سبکی و آزادی کودک می اندازد.

راحتی برای پا
وقتی پایمان را سفت می کنیم ، آنها به سرعت ناراحتی های معمول را فراموش می کنند. درد و خستگی از بین می رود ، همچنین تاول ها و احتقان های آسیب زا در اثر ضربه زدن به پوست ظریف با پارچه های درشت ایجاد می شود. پاهای ما و همچنین قارچ هایی که در محیط تاریک ، گرم و مرطوب رشد می کنند - که توسط کفش ها و جوراب های ما ایجاد می شود - از بین می روند. اشعه خورشید بدون مانع از رسیدن به پوست ، عملکرد ضد قارچی بیشتری را نیز ارائه می دهد. اگر پیاده روی ما در ساحل باشد ، ماسه به آرامی پاهای ما را لایه برداری می کند. اگرچه پای برهنه از سلامت کامل برخوردار است ، اما گاهی اوقات به مراقبت های بیشتری از لوازم آرایشی نیاز دارند که می تواند پوست خشن اطراف پاشنه را صاف و نرم کند.

سلامتی برای کل بدن
وقتی پابرهنه راه می رویم ، پاهای ما با سطح زمین ماساژ داده می شود. وبه عنوان یک تقویت کننده کلی عمل می کند ، از تغذیه و تنفس در سطح سلولی پشتیبانی می کند ، گردش خون را فعال می کند و مشکل سرماخوردگی دائمی اندام های تحتانی را حل می کند.