لاک ناخن آنکالر اوریفلیم در 20 طیف رنگی OnColour Nail Polish Oriflame 38977 _38978_38986_38981_38987_38975

پوشش یکدست و یکنواخت فرمول Color Coverage برس نرم و کمی عریض با استفاده آسان خشک شدن سریع و دوام بالا پاک شدن سریع و راحت با لاک پاک کن فرمولاسیون گیاهی و فاقد مواد مضر شیمیایی حجم: 5 میلی لیتر

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نقد و بررسی: پرداخت شگفت انگیز رنگ لاک ناخن، در طیفی از رنگ های... لاک ناخن آنکالر اوریفلیم OnColour Nail Polish Orif... مشخصات لاک ناخن آنکالر اوریفلیم پوشش یکدست و یکنواخت فرمول Color Coverage برس نرم و کمی عریض با استفاده آسان خشک شدن سریع و دوام بالا پاک شدن سریع و راحت با لاک پاک کن فرمولاسیون گیاهی و فاقد مواد مضر شیمیایی حجم: 5 میلی لیتر
 • کد رنگ: 38977 38978 38986 38981 38975 38987
فروشنده فروشنده: بیوآربه
آماده ارسال ناموجود
250,000
50%
125,000 تومان
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

پرداخت شگفت انگیز رنگ لاک ناخن، در طیفی از رنگ های جذاب با پایانی براق در لاک ناخن آنکالر اوریفلیم!! فرمولاسیون رنگی لاک ناخن آنکالر به گونه ای تهیه شده که رنگی خاص و خالص و چشمگیر ایجاد میکند. همچنین به لطف وجود برس نرم Wide-Angle میتوان به آسانی و با دقت هرچه بیشتر بر روی ناخن ها لاک زد . لاک آنکالر اوریفلیم سریعا خشک میشود و پوششی یکدست ایجاد میکند و هنگام پاک کردن به راحتی از روی ناخن پاک میشود. شرکت اوریفلیم با حذف مواد شیمیایی خطرناک و سرطانزای موجود در اکثر لاک های موجود در بازار و جایگزینی آنها مواد ارگانیگ و گیاهی به سلامت مصرف کننده اهمیت زیادی میدهد.  برای ایجاد رنگ عمیق تر روی ناخن میتوانید لایه دوم رنگ را روی ناخن بکشید.

لاک ناخن آنکالر اوریفلیم OnColour Nail Polish Oriflame

مشخصات لاک ناخن  آنکالر اوریفلیم

 • پوشش یکدست و یکنواخت
 • فرمول Color Coverage
 • برس نرم و کمی عریض با استفاده آسان
 • خشک شدن سریع و دوام بالا
 • پاک شدن سریع و راحت با لاک پاک کن
 • فرمولاسیون گیاهی و فاقد مواد مضر شیمیایی
 • حجم: 5 میلی لیتر
نقد و بررسی
پرداخت شگفت انگیز رنگ لاک ناخن، در طیفی از رنگ های جذاب با پایانی براق در لاک ناخن آنکالر اوریفلیم!! فرمولاسیون رنگی لاک ناخن آنکالر به گونه ای تهیه شده که رنگی خاص و خالص و چشمگیر ایجاد میکند. همچنین به لطف وجود برس نرم Wide-Angle میتوان به آسانی و با دقت هرچه بیشتر بر روی ناخن ها لاک زد . لاک آنکالر اوریفلیم سریعا خشک میشود و پوششی یکدست ایجاد میکند و هنگام پاک کردن به راحتی از روی ناخن پاک میشود. شرکت اوریفلیم با حذف مواد شیمیایی خطرناک و سرطانزای موجود در اکثر لاک های موجود در بازار و جایگزینی آنها مواد ارگانیگ و گیاهی به سلامت مصرف کننده اهمیت زیادی میدهد. برای ایجاد رنگ عمیق تر روی ناخن میتوانید لایه دوم رنگ را روی ناخن بکشید.
لاک ناخن آنکالر اوریفلیم OnColour Nail Polish Oriflame
مشخصات لاک ناخن آنکالر اوریفلیم
پوشش یکدست و یکنواخت
فرمول Color Coverage
برس نرم و کمی عریض با استفاده آسان
خشک شدن سریع و دوام بالا
پاک شدن سریع و راحت با لاک پاک کن
فرمولاسیون گیاهی و فاقد مواد مضر شیمیایی
حجم: 5 میلی لیتر
کد رنگ
38977
38978
38986
38981
38975
38987

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...